Sopocki ośrodek doskonalenia nauczycieli

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie stacjonarne dla sopockich nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych nt. wielokulturowości społecznej i pracy z dziećmi o doświadczeniu migracyjnym

9 grudnia 2022 @ 09:00 - 16:00

Szkolenie stacjonarne dla sopockich nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych nt. wielokulturowości społecznej i pracy z dziećmi o doświadczeniu migracyjnym realizowane w ramach UNICEF – „działanie realizowane na mocy partnerstwa pomiędzy UNICEF a Gminą Miasta Sopotu w zakresie zapewnienia wsparcia w zakresie reagowania na sytuacje nadzwyczajne związane z uchodźcami w obszarze związanym z kryzysem ukraińskim” (dzieci – uchodźców i dzieci w obszarze ochrony zdrowia, edukacji, opieki społecznej, rozwoju młodzieży, itp.) w Sopocie finansowanych przez „UNICEF – Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci – umowa 807/Fn/22″.

 

Szkolenie odbędzie się 09 grudnia 2022r w Sopockim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli/ Centrum Kształcenia Ustawicznego, Sopot ul. Kościuszki 22-24 sala 04.

Szkolenie, zaplanowane na 8h dydaktycznych rozpocznie się o godz. 9.00

W trakcie szkolenia zaplanowano przerwy kawowe i przerwę obiadową – catering obsługiwany przez zewnętrzną firmę.

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych (UNICEF): UNICEF – BIP Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie (nowybip.pl)

Szczegóły

Data:
9 grudnia 2022
Godzina:
09:00 - 16:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

SODN SOPOT
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Tadeusza Kościuszki 22-24
Sopot, Pomorski 81-704 Poland
+ Google Map
Copyrights SODN 2020
Skip to content